Araştırma ve ödevleriniz için her türlü kaynağı ve dokümanı En Geniş Araştırma ve Ödev Sitesi: www.arsivbelge.com ile bulabilir ve İsterseniz siz de kendi belge ve çalışmalarınızı gönderebilirsiniz!
Her türlü ödev ve dokümanı
www.arsivbelge.com ile kolayca bulabilirsiniz!

Araştırmalarınız için Arama Yapın:


Araştırmalarınız için Arama Yapın:

  
                    

Canlı Yayında Şok!
www.arsivbelge.com
Canlı Yayında Şok! dokümanıyla ilgili bilgi için yazıyı inceleyebilirsiniz. Binlerce kaynak ve araştırmanın yer aldığı www.arsivbelge.com sitemizden ücretsiz yararlanabilirsiniz.
Canlı Yayında Şok! başlıklı doküman hakkında bilgi yazının devamında...
Ödev ve Araştırmalarınız için binlerce dokümanı www.arsivbelge.com sitesinde kolayca bulabilirsiniz.

Müge Anlı'nın Programında Akıllara Durgunluk Veren Olay!

Müge Anlının Programında Şok3 Kasım günü Müge ANLI’nın atv ekranlarında yayınlanan programında herkes şoka uğradı. 7 aydır kayıp olan kızlarını aramak için Müge ANLI’nın programına başvuran aile neye uğradığını şaşırdı.

17 yaşında olan Leyla AKBULUT adındaki kayıp genç kız programa telefonla bağlandığında herkes sevinçten mutluluk çığlıkları attı. Kızlarından bir haber almanın ve kızlarının iyi olduğunu öğrenmenin mutluluğunu yaşayan aile derin bir nefes aldı. Daha sonra Müge ANLI kızla konuşmaya başladı ve neden ortadan kayboldun diye sordu. Kızın Cevabıyla herkes donup kaldı. Kız: “Artık beni aramasınlar ben dayımla kaçtım.” Dedi. Bu cevap karşısında herkes afalladı. Program sunucusu Müge ANLI, herhalde gezmeye gittin dayınla deyince; 17 yaşındaki Leyla, dayısını sevdiğini, isteyerek onunla kaçtığını ve çok mutlu olduğunu söyledi. Bu cevap karşısında kimse ne diyeceğini bilemedi. Çünkü 1. Dereceden bir akraba ile kanunlarda evlilik yasak, ayrıca dinen de bu mümkün değil ve büyük günah. Bu noktada yayına kısa bir ara veren Müge ANLI, ne yaptığının farkında olmadığı anlaşılan ve ensest sapıkça bir ilişki yaşayan kızı ikna etmeye çalıştı ve derhal devlete sığınmasını tavsiye etti. Ancak kız hiç oralı olmadı ve “Benim bir yere sığınmaya ihtiyacım yok, ben dayımla çok mutluyum. Kimse beni merak etmesin.” Dedi. Evlilik dışı, sapkın bir ilişki yaşamak isteyen 17 yaşındaki genç kız ne kanun dinledi ne de Allah korkusu olmadığını gözler önüne serdi. Kızın dedikleri doğruysa, kızın dayısı da aynı şekilde hem kanunları hem de dini kuralları hiçe saymış oldu.

Bu durum da gösteriyor ki toplumumuz çok ama çok bilinçsiz. Böyle bir ilişkinin mümkün olamayacağının bilincinde olmayan insanlarımız yaşıyor içimizde. Bu durum da gösteriyor ki aile eğitimi çok önemli. Kültürel bilinçlenmeden yoksun, dini eğitimi zayıf olan veya hiç olmayan bir topluluğun yetişmesine neden oluyor. Umarız toplumumuza yakıştıramadığımız bu sapıklıklarla bundan sonra karşı karşıya kalmayız.


Kaynak: www.arsivbelge.com
Aradığınız Dokümanı Bulamadıysanız, Farklı Araştırmalar Yapmak İstiyorsanız Site İçi Arama Yapabilirsiniz!

Ödev ve Araştırmalarınız için www.arsivbelge.com Sitesinde Kaynak Arayın:

Ödev ve Araştırmalarınız için Arama Yapın:
     
Çalışmalarınız ve ödevleriniz için her türlü kaynak ve dokümanı En Geniş Araştırma ve Ödev Sitesi: www.arsivbelge.com ile kolayca bulabilirsiniz!
          Tanıtım Yazıları
      
Türkçe İtalyanca ve Almanca Cümle Çevirisi İçin Birimçevir Sitesi

Esenyurt, Beylikdüzü ve Kartal Bölgelerinde Satılık Daire İlanları

Belge Çevirisi

Siz de Tanıtım Yazısı Yayınlamak İçin Tıklayın

Diğer Dökümanlarımızı görmek için: www.arsivbelge.com tıklayın.          

Siz de Yorum Yapmak İstiyorsanız Sayfanın Altındaki Formu Kullanarak Yorum Yazabilirsiniz!

Toplam Yorum Sayısı: 1

Önceki Yorumları Göster!

Son 5 Yorum Aşağıda Listelendi!

mustafa yıldır - 22.05.2017, 18:58
 

Bu ahlaksızlık ancak dini duyguların öğretilmesiyle giderilir. Manevi eğitim şart.


Yorum Yaz          
Öncelikle Yandaki İşlemin Sonucunu Yazın: İşlemin Sonucunu Kutucuğa Yazınız!
Ad Soyad:
          
Yorumunuz site yönetimi tarafından onaylandıktan sonra yayınlanacaktır!