Araştırma ve ödevleriniz için her türlü kaynağı ve dokümanı En Geniş Araştırma ve Ödev Sitesi: www.arsivbelge.com ile bulabilir ve İsterseniz siz de kendi belge ve çalışmalarınızı gönderebilirsiniz!
Her türlü ödev ve dokümanı
www.arsivbelge.com ile kolayca bulabilirsiniz!

Araştırmalarınız için Arama Yapın:


Araştırmalarınız için Arama Yapın:

  
                    

Exchange Server
www.arsivbelge.com
Exchange Server dokümanıyla ilgili bilgi için yazıyı inceleyebilirsiniz. Binlerce kaynak ve araştırmanın yer aldığı www.arsivbelge.com sitemizden ücretsiz yararlanabilirsiniz.
Exchange Server başlıklı doküman hakkında bilgi yazının devamında...
Ödev ve Araştırmalarınız için binlerce dokümanı www.arsivbelge.com sitesinde kolayca bulabilirsiniz.

Exchange Server nedir?

Exchange server genellikle büyük şirket holding vs kuruluşlarda şirket içi ve gerektiğinde şirket dışı mail trafiğini düzenlemek ve kontrol altında tutmak ve haberleşmeyi sağlamak için kullanılır.

server üzerinde exchange kurulum owa(outlook web access) kurulum , exchange kullanıcı server arasındaki iletişim , exchange silinen maillerin kurtarılması vs. konular hakkında bilgiler yer almaktadır.

Exchange Server 2007, e-posta, takvim oluşturma ve birleşik mesajlaşma için endüstrinin önde gelen sunucusu Exchange Server’ın yeni nesil sürümüdür. Exchange Server 2007, birlikte kurumsal haberleşme ve işbirliği çözümlerinde sınıfının en iyisi olan Microsoft Office 2007 ürünleri ile aynı anda piyasaya sürülmüştür.

Exchange Server 2007’deki yenilikler nelerdir?

Exchange Server 2007 çalışanların Microsoft Office Outlook, Microsoft Outlook Web Access ve taşınabilir aygıtlar gibi istemciler kullanarak her yerden çalışabilmelerine izin verirken, e-posta sistemini dış tehditlerden uzak tutarak kullanıcıların çalışmasını sağlayan yerleşik koruma teknolojileri sunar. Exchange Server 2007 BT yöneticilerinin bu yeni becerileri yönetilebilir ve düşük maliyetli bir şekilde kurumlarına sağlamalarını kolaylaştırır

Exchange Server 2007, Microsoft Office Outlook 2007 ile nasıl bütünleşir?

Outlook 2007, Exchange ile uyumlu bir istemcide bulunan e-posta, takvim oluşturma, kişiler ve görevler gibi özelliklerin tamamına sahiptir. Exchange Server 2007’yle birlikte kullanıldığında Outlook 2007, uzun sürebilecek toplantı ve kaynak zamanlamasını otomatik olarak yapan Zamanlama Yardımcısı’ndan Yönetilen Klasörler’e kadar pek çok yeni özellikten kullanıcıların yararlanmalarını sağlar.

Exchange Server 2007’ye yükseltme nasıl yapılır? Yükseltme hakkında daha detaylı teknik bilgiyi nereden edinilir ?

Exchange Server 2007’ye yükseltirken Mevcut Exchange sistemi üzerine sunucu yükseltmesi yapamazsınız. Bunun yerine mevcut sisteminize yeni bir Exchange Server 2007 sistemi yüklemelisiniz; daha sonra ise ihtiyaç duyduğunuz verileri yeni sunucuya aktarabilirsiniz. Exchange Server 2007, daha kolay ve daha kademeli bir geçiş sağlayarak Exchange 2000 Server ve/veya Exchange Server 2003 sistemlerini içeren karma ortamları da destekler. Exchange Server 5.5’ten yükseltme yolu da dahil olmak üzere more detailed information yükseltmeyle ilgili daha detaylı bilgiyi Exchange Server TechCenter’daki ürün belgelerinde bulabilirsiniz

Ortak Klasörler ne işe yarıyor?

Ortak klasörler Exchange Server 2007’de yer alır ve tarafından desteklenir. Microsoft, Exchange Server’ın gelecek sürümlerinde ortak klasörlerin olamayabileceğini bildirdi.


Ekleyen:Ümit SERT
Kaynak:(Alıntıdır)
Aradığınız Dokümanı Bulamadıysanız, Farklı Araştırmalar Yapmak İstiyorsanız Site İçi Arama Yapabilirsiniz!

Ödev ve Araştırmalarınız için www.arsivbelge.com Sitesinde Kaynak Arayın:

Ödev ve Araştırmalarınız için Arama Yapın:
     Benzer Dokümanları İnceleyin
SQL SERVER Nedir - 2(5581)

Datacenter Nedir?(5523)

SQL Server Nedir(5518)

DNS Hakkında(5512)

Sql (Structured Query Language) Hakkında Bilgi(5503)

          Tanıtım Yazıları
      
Türkçe İtalyanca ve Almanca Cümle Çevirisi İçin Birimçevir Sitesi

Esenyurt, Beylikdüzü ve Kartal Bölgelerinde Satılık Daire İlanları

Belge Çevirisi

Siz de Tanıtım Yazısı Yayınlamak İçin Tıklayın

Diğer Dökümanlarımızı görmek için: www.arsivbelge.com tıklayın.          

Siz de Yorum Yapmak İstiyorsanız Sayfanın Altındaki Formu Kullanarak Yorum Yazabilirsiniz!

Yorum Yaz          
Öncelikle Yandaki İşlemin Sonucunu Yazın: İşlemin Sonucunu Kutucuğa Yazınız!
Ad Soyad:
          
Yorumunuz site yönetimi tarafından onaylandıktan sonra yayınlanacaktır!