Araştırma ve ödevleriniz için her türlü kaynağı ve dokümanı En Geniş Araştırma ve Ödev Sitesi: www.arsivbelge.com ile bulabilir ve İsterseniz siz de kendi belge ve çalışmalarınızı gönderebilirsiniz!
Her türlü ödev ve dokümanı
www.arsivbelge.com ile kolayca bulabilirsiniz!

Araştırmalarınız için Arama Yapın:


Araştırmalarınız için Arama Yapın:

  
                    

Cimatron Hakkında
www.arsivbelge.com
Cimatron Hakkında dokümanıyla ilgili bilgi için yazıyı inceleyebilirsiniz. Binlerce kaynak ve araştırmanın yer aldığı www.arsivbelge.com sitemizden ücretsiz yararlanabilirsiniz.
Cimatron Hakkında başlıklı doküman hakkında bilgi yazının devamında...
Ödev ve Araştırmalarınız için binlerce dokümanı www.arsivbelge.com sitesinde kolayca bulabilirsiniz.

Cimatron Hakkında Bilgi

 Yeni çıkan versiyon ileri döküm tasarım, NC-Preview, otomatik delgi ve geliştirilmiş 5 eksenli üretimle önemli derecede üretim verimliliği sunuyor.Cimatron Limited (NASDAQ: CIMT) kalıpçılar ve üretimciler için CAD/CAM çözümüne yönelik CimatronE versiyon 8’i sundu.

Sunduğu önemli yenilikler:

• Parça tasarımı, takım tasarımını karşılayan ve haftalarca sürecek üretimi günlere indiren ileri düzey döküm tasarımı için yeni uygulama

• Programlama zamanını %80 azaltan yeni otomatikleştirilmiş delme kabiliyeti

• Saniyeler içinde işleme sağlayan ve süreç esnasında hataları erkenden düzelten NC-Preview fonksiyonelliği

• Birçok kullanıcının yüksek hızda ve kolaylıkta aynı anda çalışmasına izin veren uyumlu kalıp tasarımı ve büyük ölçülerde kalıplarla başa çıkabilme yeteneği

• Yüksek performans ve daha iyi kullanım kontrolü sunan 5 eksenli üretimde yeni geliştirme

Versiyon 8 ile tanıtım süreci sırasında çalışan müşteriler yeni fonksiyonlarla ilgili gözlemlediklerini dile getirdiler. Eimo Americas (Michigan, ABD) Kalıp Tasarım Şefi Todd De Mint, “Versiyon 8 tasarımda yeni takımlar ve yurtiçi, yurtdışı pazarda yarışmak için üretim yapma imkanı sunuyor. Versiyon 8’deki gelişmeler, büyük kalıplar üzerinde çalışabilme, hızlı yarma aletleri, oyuk ve göbekler için verilerin transferine olanak sağlar, işlem tasarımında bize önemli zaman kazandırır.’’ dedi.

Makine Mühendisi ve CAM Aleti & Kalıp IT Yöneticisi (Ontario, Canada) Jay Weiner ise, ek olarak “ Cimatron’un yeni geliştirilen kalıp tasarımı uygulaması ikinci bir ayarlama olmadan yüzey kalitesi ile yüksek güç ve esneklik sağlar.’’ İşlemi sona erdirmeyi  başlamadan 3D içinde çalışılabilir, verimlilikteki gelişmelerin büyümesini umuyoruz.’’


CIMdata’dan Endüstri Analizci Alan Christman yeni sunumunda bağımsız eleştirisinde şunları belirtti : “Cimatron’un Versiyon 8’ i önemli olması sunumun önemini arttıracak ve Cimatron CAD/CAM genişleyecek. CIMdata, Cimatron ürünlerinin gelişimden etkilendiğini ve version 8’in Pazar stratejisi ve büyüklüğünden memnun oldum. Umarım ürünlerimizin  global pazarda daha iyi yer edinecek.’’

Versiyon 8’in kullanılması ile ilgili daha fazla bilgi için, bölgenizdeki yerel Cimatron Ofisi ile bağlantı kurun. Ofislerin listesi ve versiyon 8 hakkında Cimatron web sitesinde daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

 Kaynak: turk-cad.com


Ekleyen:Ümit SERT
Kaynak:(Alıntıdır)
Aradığınız Dokümanı Bulamadıysanız, Farklı Araştırmalar Yapmak İstiyorsanız Site İçi Arama Yapabilirsiniz!

Ödev ve Araştırmalarınız için www.arsivbelge.com Sitesinde Kaynak Arayın:

Ödev ve Araştırmalarınız için Arama Yapın:
     
Çalışmalarınız ve ödevleriniz için her türlü kaynak ve dokümanı En Geniş Araştırma ve Ödev Sitesi: www.arsivbelge.com ile kolayca bulabilirsiniz!
          Tanıtım Yazıları
      
Türkçe İtalyanca ve Almanca Cümle Çevirisi İçin Birimçevir Sitesi

Esenyurt, Beylikdüzü ve Kartal Bölgelerinde Satılık Daire İlanları

Belge Çevirisi

Siz de Tanıtım Yazısı Yayınlamak İçin Tıklayın

Diğer Dökümanlarımızı görmek için: www.arsivbelge.com tıklayın.          

Siz de Yorum Yapmak İstiyorsanız Sayfanın Altındaki Formu Kullanarak Yorum Yazabilirsiniz!

Yorum Yaz          
Öncelikle Yandaki İşlemin Sonucunu Yazın: İşlemin Sonucunu Kutucuğa Yazınız!
Ad Soyad:
          
Yorumunuz site yönetimi tarafından onaylandıktan sonra yayınlanacaktır!