Araştırma ve ödevleriniz için her türlü kaynağı ve dokümanı En Geniş Araştırma ve Ödev Sitesi: www.arsivbelge.com ile bulabilir ve İsterseniz siz de kendi belge ve çalışmalarınızı gönderebilirsiniz!
Her türlü ödev ve dokümanı
www.arsivbelge.com ile kolayca bulabilirsiniz!

Araştırmalarınız için Arama Yapın:


Araştırmalarınız için Arama Yapın:

  
                    

Chlorella Vulgaris Hakkında
www.arsivbelge.com
Chlorella Vulgaris Hakkında dokümanıyla ilgili bilgi için yazıyı inceleyebilirsiniz. Binlerce kaynak ve araştırmanın yer aldığı www.arsivbelge.com sitemizden ücretsiz yararlanabilirsiniz.
Chlorella Vulgaris Hakkında başlıklı doküman hakkında bilgi yazının devamında...
Ödev ve Araştırmalarınız için binlerce dokümanı www.arsivbelge.com sitesinde kolayca bulabilirsiniz.

Chlorella Vulgaris Hakkında Bilgi


Soru: Chlorella Vulgaris nedir?
Kategorisi: Diyet ve Beslenme
Hakkında Bilgi: Chlorella vulgaris bir tek hücreli yosun için bilimsel adı olduğunu taze su kütlelerinde yaşar. Ayrıca Paz Chlorella veya yeşil alg olarak bilinir. Adını yeşil, chloros için Yunanca kelime gelmektedir ve ella olan küçük ve vulgaris ortak veya sıradan anlamında. Chlorella Vulgaris lutein içeren bir antioxident bazıları tarafından belki katarakt ve diğer göz hastalıkları yaşlanma ile ilişkili karşı korunmasında faydalı olacağı düşünülmektedir. Ayrıca düşünülen bir probiyotik, hücre hasarı kavgalar bir maddedir.

Bazı savunucuları Chlorella vulgaris 'probiyotik özellikleri yan hafifletmeye yardımcı inanıyorum kemoterapi etkiler ve hatta kanser riskini azaltma rol oynayabilir. Orada laboratuar çalışmaları 1985 onların diyetin günlük parçası olarak alg verildi farelerde kanser tümörlerinde bu raporu büzülme tarihlenmektedir. Daha yeni deneyler Chlorella belirli suşları için çekmişlerdir bir petri muhtemelen inhibe insan kanser hücreleri vulgaris. İşte şu anda hiçbir klinik etkileri ve insanlarda ek olarak alg ingesting yararları gösteriyor.

Chlorella vulgaris bakteri türü sindirim sistemi için yararlı artış olduğu düşünülmektedir. Ayrıca ülser gibi bağırsak bozuklukları olanlar yardım düşünülmektedir, kolit veya Crohn hastalığı, gastrointestinal sistemin sık sık şiddetli ve ağrılı inflamasyonu. Bağırsaklarda gelişmeye sözde iyi bakteri yardım ederken, Chlorella vulgaris da kötü bakteri azaltabilir ağız kokusu veya kötü nefes sorumlu olduğu düşünülmektedir. Ayrıca bazı bağışıklık sistemi zararlı bakteri ve virüsler mücadele güçlendirmek tarafından inanılmaktadır.

Edenler Chlorella vulgaris kan temiz ve sistem detoks isteyebilirsiniz ekstresi almak. Alg klorofil, bitkilerin yeşil pigment oluşturur ve onları güneş enerjisini absorbe sağlayan bir madde içerir. Bu süreç fotosentez olarak bilinir. Klorofil Bazı cıva ve kurşun gibi yardım çevresel kirleticilerin vücudun ortadan kaldırılması yardım etmek düşünülmektedir. Ayrıca kırılmış ve pestisitler giderilmesinde beden yardım bildirilmiştir.

Chlorella vulgaris hap bir besin takviyesi, kapsül ya da toz olarak alınabilir. Bazı olası yan etkileri güneş ışığına karşı hassasiyet, mide bulantısı ve alerjik vulgaris gibi bu göğüs veya gerginlik neden olabilir reaksiyonlar Chlorella alıyor nefes darlığı. Iddia faydaları Amerikan Gıda ve İlaç İdaresi tarafından değerlendirilir henüz (FDA). Bir hekim, her zaman ek almadan önce danışılmalıdır.


Ekleyen:Ümit SERT
Kaynak:(Alıntıdır)
Aradığınız Dokümanı Bulamadıysanız, Farklı Araştırmalar Yapmak İstiyorsanız Site İçi Arama Yapabilirsiniz!

Ödev ve Araştırmalarınız için www.arsivbelge.com Sitesinde Kaynak Arayın:

Ödev ve Araştırmalarınız için Arama Yapın:
     Benzer Dokümanları İnceleyin
Chlorella Hakkında Bilgiler(5490)

          Tanıtım Yazıları
      
Türkçe İtalyanca ve Almanca Cümle Çevirisi İçin Birimçevir Sitesi

Esenyurt, Beylikdüzü ve Kartal Bölgelerinde Satılık Daire İlanları

Belge Çevirisi

Siz de Tanıtım Yazısı Yayınlamak İçin Tıklayın

Diğer Dökümanlarımızı görmek için: www.arsivbelge.com tıklayın.          

Siz de Yorum Yapmak İstiyorsanız Sayfanın Altındaki Formu Kullanarak Yorum Yazabilirsiniz!

Yorum Yaz          
Öncelikle Yandaki İşlemin Sonucunu Yazın: İşlemin Sonucunu Kutucuğa Yazınız!
Ad Soyad:
          
Yorumunuz site yönetimi tarafından onaylandıktan sonra yayınlanacaktır!